Technologiczne Zabezpieczenia antykradzieżowe

notiOne GPS czy notiOne go – do czego lepiej użyć

18 listopada 2020

Wraz z wypuszczeniem lokalizatora notiOne GPS mogą pojawiać się myśli: „który lepszy?”. Prawdziwa ekspercka odpowiedź jak zwykle brzmi: „to zależy” 🙂 Zobacz polecane zastosowania dla lokalizatora notiOne GPS i notiOne go. To z pewnością ułatwi Ci wybór.

notiOne GPS – namierzanie satelitarne

notiOne GPS precyzyjnie określi adres, pod którym znajduje się urządzenie. Przy odpowiednich ustawieniach wskaże też ostatnie przemierzone trasy oraz powiadomi, gdy wykryje niepożądany ruch. Z uwagi na wbudowany akumulator, to urządzenie nieco większe od naszego lokalizatora Bluetooth. Dlatego polecamy go do odpowiednio większych obiektów.

Pojazdy

notiOne GPS świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie antykradzieżowe nie tylko samochodów, ale także pojazdów używanych sezonowo, takich jak: motocykle, łodzie, hulajnogi, rowery, campery.

Wersja PLUS pozwala na określenie częstotliwości aktualizacji położenia w ruchu i bezruchu. Jeśli pojazd stoi w piwnicy, garażu czy szopie przez zimę, wystarczy jedna aktualizacja dziennie, gdy jest w spoczynku. To skutecznie wydłuży czas działania baterii, która w takim wypadku powinna starczyć na cały sezon zimowy. Ponadto obsługuje również system e-TOLL związany z płatnościami na autostradzie. Więcej przeczytasz tutaj.

Bagaż

Podróże zagraniczne potrafią być stresujące. O ile lepiej mieć jeden problem z głowy! Schowaj w torbie lokalizator GPS, a w razie zagubienia bądź kradzieży z łatwością namierz swoją zgubę.

Duże psy

Większe rasy potrzebują mnóstwo ruchu. Jeśli obawiasz się, że zwierzę zerwie się ze smyczy i pobiegnie w las, przymocuj do szelek notiOne GPS. To rozwiązanie niezależne od sieci użytkowników Zguboznalazców, zatem sygnał będzie odbierany wszędzie tam, gdzie jest zasięg GSM. W przypadku ucieczki możesz na bieżąco śledzić podróż niesfornego pupila.

notiOne go! – namierzanie w oparciu o sieć telefonów współpracujących

Mały lokalizator notiOne go! przy kluczach

notiOne go! to lokalizator Bluetooth, którego sygnał odbiera ponad 2 miliony telefonów w Polsce. Może zostać odnaleziony wszędzie tam, gdzie są ludzie. W przeciwieństwie do lokalizatora GPS jest w stanie odnaleźć zgubiony przedmiot w każdym zakamarku domu dzięki radarowi funkcji „Szukaj w pobliżu”. Zobacz, w jaki sposób namierza na duże odległości.

Klucze, portfel, pendrive i inne małe przedmioty

Mały rozmiar sprawia, że można go zastosować do drobnych, cennych przedmiotów, których utrata oznaczałaby dla nas spore straty finansowe. Ten mały nadajnik przy kluczach to doskonałe zabezpieczenie nie tylko na wypadek zgubienia poza domem, ale też ogromna pomoc przy poszukiwaniach ich w mieszkaniu.

Codzienne przedmioty domowego użytku

Czego najczęściej szukasz w mieszkaniu? Pilota od telewizora? Pendrive’a? A może telefonu komórkowego? notiOne go! przyjdzie z pomocą. Dzięki funkcji „Szukaj w pobliżu” na zasadzie zabawy w ciepło-zimno odnajdziesz to, czego szukasz – nawet jeśli wpadło pod kanapę lub znalazło się w koszu na pranie. A to dzięki sygnałowi dźwiękowemu, który możesz włączyć w trakcie poszukiwań. Co więcej, z tym małym lokalizatorem odnajdziesz też swój telefon – wystarczy, że ściśniesz urządzenie, a ten zacznie dzwonić nawet, gdy jest wyciszony (i ma włączony Bluetooth)!

Koty

notiOne go jest naprawdę niewielki, a jego dźwięk nie rani wrażliwego słuchu zwierząt. Z powodzeniem można go przyczepić do obroży najmniejszego psiaka. Świetnie sprawdza się też jako pomoc w odnajdywaniu kota w mieszkaniu – wszyscy wiemy, że te zwierzaki uwielbiają wynajdywać najdziwniejsze zakamarki do odpoczynku. Dzięki notiOne go! dowiesz się, który karton aktualnie faworyzuje Twój kociak 🙂

Dzieci i osoby starsze

notiOne go! dostępny jest w formie hipoalergicznej opaski na rękę. Dzięki temu możesz mieć oko na lokalizację najbliższych Tobie osób. To też świetne rozwiązanie na przyjęcia okolicznościowe, na które idziesz z dzieckiem. Włączony Alarm w aplikacji powiadomi Cię, gdy dziecko zbytnio się oddali.

To co, notiOne go! czy notiOne GPS?

Wiesz już, który lokalizator lepiej spełni Twoje potrzeby? W takim razie leć do sklepu notiOne! 🙂

A jeśli nie możesz się zdecydować – sprawdź notiłankowy Zestaw Zguboznalazcy, w którym jeden z mini lokalizatorów Bluetooth otrzymujesz gratis!

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź