notiOne
odnajdzie to co zgubione

notiOne to niewielki lokalizator Bluetooth. W połączeniu z darmową aplikacją, umożliwia odnalezienie tego, do czego został przymocowany. Lokalizuje zgubę nie tylko w pobliżu (np. klucze pod kanapą w Twoim mieszkaniu), ale i z drugiego końca Polski.

WYSYŁANIE SYGNAŁU

Lokalizator notiOne wysyła ciągły sygnał nadawczy. Przemieszczające się w pobliżu telefony posiadające zainstalowaną aplikację współpracującą z systemem notiOne, automatycznie odbierają sygnał z lokalizatora.

USTALANIE LOKALIZACJI

Telefony pośredniczące ustalają jego położenie na podstawie danych GPS, a następnie informację o lokalizacji odnalezionego notiOne przesyłają na Twój telefon.

INFORMACJA
NA TWOIM TELEFONIE

Informacje o położeniu notiOne wyświetlają się na Twoim telefonie w darmowej aplikacji za pomocą znacznika na mapie i adresu. Jedno spojrzenie i już wiesz, gdzie jest to czego szukasz.

WSPARCIE APLIKACJI

WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NOTIONE

Już ponad 1 000 000 telefonów w Polsce odbiera sygnał notiOne. Dzięki nim informacja o lokalizacji może być przekazywana na Twój telefon, nawet z bardzo dużych odległości.

#zguboznalazcy

jest nas już ponad 1 000 000 i liczba ta rośnie z każdą chwilą!

PONAD 1MLN UŻYTKOWNIKÓW

POMAGANIE
NIC NIE KOSZTUJE!

Każdy kolejny telefon wyposażony w aplikację współpracującą, zwiększa skuteczość notiOne. Instalując na swoim telefonie darmową aplikację notiOne, pomagasz innym użytkownikom w odnalezieniu ich zguby!

0