Blisko, bliżej, notiOne...

notiOne to nowoczesne, kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu nie stracisz tego co najcenniejsze, a znajdziesz to co zgubiłeś. System, który stworzyliśmy, otoczy opieką tych, o których najbardziej się troszczysz - w szczególności młodszych i starszych członków Twojej rodziny. Zapewnimy bezpieczeństwo także Twojemu pupilowi, a cenne przedmioty, takie jak np. klucze, dzięki notiOne będą zawsze w zasięgu Twojej ręki.

Urządzenie nadaje ciągły sygnał

Urządzenie notiOne przymocowane do tego czego szukasz, wysyła ciągły sygnał niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Telefon mijający urządzenie odbiera sygnał

Sygnał automatycznie odbierany jest przez zainstalowane na telefonach aplikacje współpracujące z systemem notiOne, które znajdują się w pobliżu urządzenia.

System wspierany przez

największą społeczność

Korzystając z notiOne nie jesteś sam. Szukając tego co zgubiłeś, możesz liczyć na wsparcie członków największej społeczności - użytkowników aplikacji współpracujących z systemem notiOne.

#zguboznalazcy

jest nas już ponad 1 000 000 i liczba ta rośnie z każdą chwilą!

PONAD 1MLN UŻYTKOWNIKÓW

Odebrany sygnał przekazywany jest do systemu notiOne

Aplikacje współpracujące automatycznie przekazują do systemu notiOne informacje o miejscu, w którym odebrały sygnał Twojego urządzenia.

Informacja o lokalizacji wyświetla się na Twoim telefonie

Zebrane w systemie informacje o położeniu notiOne wyświetlają się na Twoim telefonie w prosty i przejrzysty sposób. Jedno spojrzenie i już wiesz, gdzie ostatnio widziano Twojego notiOne.

0