Pomysły na prezent

Lokalizator na prezent — dlaczego to dobry pomysł?

19 grudnia 2023
prezenty pod choinkę

Poszukiwania trafionego prezentu mogą spędzać sen z powiek. Sytuacji nie poprawia fakt, że Święta coraz bliżej… Dlatego przychodzimy Wam z pomocą i przedstawiamy nasz prezentownik. Sprawdźcie, komu warto podarować lokalizator w prezencie, tym samym wyrażając troskę o bezpieczeństwo zarówno cennych przedmiotów, jak i samej osoby.

Dlaczego lokalizator to zawsze trafiony prezent?

Lokalizatory notiOne są świetnym pomysłem na prezent, ze względu na swoją wszechstronność. To innowacyjne gadżety, które sprawdzają się w życiu codziennym jako zabezpieczenia antykradzieżowe, ale również jako urządzenie wspierające właścicieli psów, opiekunów osób starszych czy rodziców dzieci poruszających się samodzielnie do szkoły.

Lokalizatory umożliwiają sprawdzenie pozycji  pojazdu, przedmiotu, zwierzęcia lub człowieka w dowolnej chwili. Można to zrobić w aplikacji notiOne w swoim smartfonie, z każdego miejsca na świecie. Czy musimy dodawać, że taka możliwość znacznie redukuje poziom stresu? Nasze lokalizatory to także świetny podarunek biznesowy, który wyróżni się, na tle innych propozycji prezentowych. Zwłaszcza w wersji personalizowanej – z logo firmy. 

Komu konkretnie można podarować lokalizator notiOne w prezencie? Sprawdźcie nasze przykłady!

Dla zatroskanego rodzica – podaruj lokalizator dziecka 

Rodzic może ukryć lokalizator w plecaku swojej pociechy, która samodzielnie pokonuje drogę z domu do szkoły, lub przymocować go do kluczy, dzięki czemu dziecięce roztargnienie nie będzie powodem do stresu.

Aktualnie warto skorzystać w notiOne z opcji pakowania na prezent dla dodatkowej oszczędności czasu.

Lokalizator na prezent dla opiekuna  psa

Każdy  psiarz ucieszy się z takiego prezentu! Lokalizator można przymocować do obroży czworonoga, a w sytuacji, gdy zwierzak zerwie się ze smyczy na spacerze i ucieknie, jego właściciel z łatwością będzie mógł go odnaleźć. Urządzenie pozwoli mu sprawdzić lokalizację psa w dedykowanej aplikacji w smartfonie. Taki prezent to prawdziwy wyraz troski!

Praktyczny prezent – lokalizator notiOne

Praktyczne osoby zwykle cenią prezenty, które mogą być przez nie wykorzystywane w różnych sytuacjach. Lokalizator może się  przydać zarówno do ochrony kluczy, psa, roweru, samochodu i wielu innych przedmiotów. Osoba praktyczna z pewnością doceni taki podarunek i dobrze go wykorzysta. 

Lokalizator na prezent dla podróżnika

Podróżnikom lokalizator pomoże ochronić swój plecak czy środek transportu, którym będą się poruszać. Dzięki niemu bagaż będzie zabezpieczony, a w sytuacji, w której zostanie zagubiony (co się często zdarza nawet na lotniskach!) – jego właściciel z łatwością go odnajdzie. Lokalizator ułatwi podróżnikom podbijanie nowych miejsc na świecie i zapewni im wewnętrzny spokój, chroniąc ich mienie.

Więcej prezentowych inspiracji znajdziesz w naszym wpisie Prezent dla podróżnika.

Lokalizator na prezent dla świeżo upieczonego kierowcy

Po zdaniu prawa jazdy czas na własny samochód.  Jeśli szukacie prezentu dla kierowcy, który właśnie dopiero co otrzymał uprawnienia i przesiada się za kółko własnego auta, okażcie mu swoje wsparcie i podarujcie w prezencie lokalizator do samochodu. Urządzenie będzie chronić samochód, a do tego pomoże odnaleźć pojazd, gdy kierowca zaparkuje w zatłoczonym miejscu lub ukradną go złodzieje.

Lokalizator na prezent dla rowerzysty

Pozostawienie roweru na stojaku w miejscu publicznym jest stresujące dla wielu rowerzystów. Dlatego warto podarować fanowi jednośladu w prezencie lokalizator, który będzie doskonałym zabezpieczeniem antykradzieżowym! Sprzęt z łatwością zlokalizuje uprowadzony rower, a właściciel szybka odzyska swoją zgubę. Zestresowany rowerzysta może również na bieżąco podglądać pozycję swojego roweru na mapie w aplikacji w swoim smartfonie!

Lokalizator na prezent dla motocyklisty

Każdy amator motocyklowych wojaży doceni lokalizator motocykla w prezencie. Urządzenie schowane w tankbagu lub przymocowane do kierownicy motocykla pomoże właścicielowi jednośladu zlokalizować zagubiony pojazd. Lokalizator można łatwo ukryć w pojeździe, co powoduje, że w przypadku kradzieży, właściciel będzie mógł go zlokalizować, bez wiedzy złodzieja!

Lokalizator na prezent firmowy

Taki gadżet świetnie sprawdzi się jako podarunek dla partnerów biznesowych, współpracowników, zarządu lub klientów. Lokalizator można również spersonalizować, co nada mu indywidualnego charakteru i podkreśli charakter marki, która nim obdarowuje, a do tego buduje trwałą więź pomiędzy obiema stronami. To bardzo praktyczny prezent, który nie wyląduje na biurku u klienta, a faktycznie będzie używany na co dzień.

Lokalizator na prezent dla osoby, która „wszystko ma”

Wszyscy znamy taką osobę, która niczego nie potrzebuje i wszystko ma albo po prostu faktycznie posiada wszystko to, co przychodzi Wam do głowy, by ofiarować jej w prezencie. Dlatego, lokalizator to świetna myśl! Nawet jeśli już posiada takie urządzenie, to nie zaszkodzi mieć dodatkowe. W końcu zastosowanie lokalizatorów jest tak wszechstronne, że na pewno znajdzie dla niego miejsce. Lokalizator notiOne nie będzie więc przedmiotem, który będzie się kurzył na półce.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Sprawdź też nasze inne prezentowniki:

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź