Technologiczne

Do czego przyczepić lokalizator? Sprawdź, co Polacy zabezpieczają najczęściej!

15 kwietnia 2020

Czy zastanawiałeś się kiedyś po co Ci mini lokalizator? Przeczytaj ten tekst a zaczniesz zastanawiać się, jak mogłeś dotychczas żyć bez tego super gadżetu!

Sprawdź do czego najczęściej Polacy przyczepiają notiOne i w jakich sytuacjach to niewielkie urządzenie zaoszczędzi Ci czas, nerwy i pieniądze.

KLUCZE

Niezależnie od tego, czy są to klucze do domu, czy do samochodu, to właśnie one najczęściej zabezpieczane są lokalizatorem notiOne. Nic dziwnego. Koszt dorobienia kompletu kluczy to kilkanaście do kilkuset zł. Do tego należy najczęściej doliczyć koszt nowego zamka i jego wymiany. Zgubione kluczyki samochodowe to jeszcze większy kłopot i jeszcze większe pieniądze – tu ceny wahają się od kilkuset do nawet tysiąca zł.

Klucze gubimy nie tylko poza miejscem zamieszkania. Dla wielu z nas problemem są codzienne poszukiwania kluczy zagubionych na terenie domu. Torebka, kieszenie, łóżko, podłoga, a nawet lodówka… przeszukanie tych wszystkich zakamarków to niepotrzebna strata czasu i nerwów. Wystarczy jednak przyczepić lokalizator notiOne do kółeczka przy kluczach, włączyć darmową aplikację i już wiesz, gdzie jest Twoja zguba – bez względu na to, czy znajduje się w pobliżu, czy na drugim końcu Polski.

SAMOCHÓD

Niemal 40 % naszych użytkowników zabezpiecza naszym lokalizatorem swoje samochody. notiOne jest wielkości pięciozłotówki, a bateria wystarcza na kilka miesięcy ciągłego użytkowania. Ukrywasz w samochodzie i… gotowe! Warto wiedzieć, że sygnał z notiOne trudniej zagłuszyć niż standardowe lokalizatory GPS. Masz więc większą szansę na sprawdzenie, gdzie ostatnio został namierzony Twój pojazd nawet, jeśli złodzieje dysponują profesjonalnym sprzętem zagłuszającym.

notiOne możesz również zabezpieczyć inne pojazdy należące do Ciebie: motocykl, rower, a nawet hulajnogę.

lokalizator samochodu

PIES I KOT

Chip i adresówka przy obroży to często zbyt mało, by Twój czworonożny przyjaciel bezpiecznie wrócił do domu. Dlaczego? Informacje w nich zawarte będą mogły zostać odczytane tylko wtedy, gdy uciekinier zostanie schwytany. Mini lokalizator notiOne przymocowany do obroży umożliwi Ci sprawdzenie, gdzie jest Twój pupil, nawet wtedy, gdy przestraszony zwierzak będzie unikał bezpośredniego kontaktu z człowiekiem.

Kota, który schował się w koszu na pranie z łatwością namierzysz za pomocą funkcji „Szukaj w pobliżu”. Przy poszukiwaniu psiaka na drugim końcu miasta możesz liczyć na wsparcie ponad 1,5 mln telefonów współpracujących. Gdy Twój pupil znajdzie się w pobliżu choć jednego z nich, sygnał z lokalizatora zostanie namierzony, a informacja o lokalizacji wyświetli się na mapie darmowej aplikacji w Twoim telefonie.

Lokalizator notiOne przy obroży psa

DZIECKO I OSOBA STARSZA

Są osoby, które szczególnie wymagają naszej uwagi i opieki. Wie to wielu z naszych klientów kupując notiOne dla swoich dzieci i rodziców. Lokalizator przymocowany do kluczy czy plecaka pomaga zapewnić bezpieczeństwo każdemu, kto tego potrzebuje. Naszym urządzeniem zabezpieczysz nie tylko bliskie osoby, ale również przedmioty, które do nich należą: portfel, torbę, laskę czy ubrania. Warto również przyczepić lokalizator do wózka dziecięcego lub inwalidzkiego. W przypadku kradzieży, sprawdzisz w aplikacji, gdzie szukać swojej własności.

To tylko niektóre z najpopularniejszych zastosowań lokalizatora notiOne. W ankiecie, jaką przeprowadziliśmy wśród naszych Klientów, znalazło się jednak wiele innych, niezwykle interesujących zastosowań. Jesteś ciekawy jakich? Zapisz się na newsletter, a już niebawem otrzymasz link do kolejnego artykułu, w którym zdradzimy kilka tajemnic naszych użytkowników 😉

Może ci się spodobać również

1 Komentarz

  • Odpowiedz Lokalizator notiOne do samochodu – garść ciekawych zastosowań - notiOne - Blog 4 grudnia 2019 na 12:05

    […] użytkownicy raportują, że najczęściej używają notiOne do zabezpieczenia swojego samochodu przed kradzieżą. To zastosowanie przebiło nawet przyczepienie mini […]

  • Zostaw Odpowiedź