Technologiczne Zabezpieczenia antykradzieżowe

Lokalizator notiOne do samochodu – garść ciekawych zastosowań

4 grudnia 2019
notiOne do samochodu - kiedy może się przydać?

Nasi użytkownicy raportują, że najczęściej używają notiOne do zabezpieczenia swojego samochodu przed kradzieżą. To zastosowanie przebiło nawet przyczepienie mini lokalizatora do kluczy czy ukrycie go w portfelu! Nie dziwi nas, że bardzo dbacie o swoje auta i nie chcemy, by ktoś je Wam bezprawnie odebrał; w końcu wozicie w nich bliskich, jeździcie na wakacje, do pracy, może nawet zdarza Wam się tam spać… Aby sen był spokojny, wrzućcie notiOne do samochodu, a my będziemy mieć oko na Wasze cztery kółka. Zobaczcie, w jakich sytuacjach ten sprytny lokalizator okaże się Wam pomocny.

Ze względu na swój mały rozmiar lokalizator notiOne można ukryć niemal wszędzie. Wystarczy pamiętać, żeby unikać bezpośredniego towarzystwa metalu, który może zakłócać sygnał – wówczas, dzięki sieci ponad 1,5 miliona użytkowników, położenie Twojego auta będzie widoczne w aplikacji.

1. SPOKOJNY SEN – AUTO POD DOMEM

Kiedy wyglądając o poranku przez okno nie zobaczysz auta w miejscu, gdzie go pozostawiłeś, sprawdź w aplikacji Historię lokalizacji. Zobaczysz, w którą stronę oddalali się złodzieje z Twoim pojazdem. Policja na pewno sprawdzi ten trop!

Warto też włączyć wówczas funkcję Poszukuję – wtedy otrzymasz powiadomienie od aplikacji, gdy tylko jakiś telefon z aplikacją współpracującą znajdzie się w pobliżu Twojego auta. Złodziej namierzony!

notiOne - historia klienta o odzyskanym aucie

2. ZAGUBIENIE NA PARKINGU

Słyszeliśmy wiele takich historii – wychodzisz z galerii handlowej lub innego dużego obiektu i nie jesteś w stanie odnaleźć swojego samochodu. Przez zmęczenie wielogodzinnym spacerem w poszukiwaniu idealnych butów dla małżonki po prostu mnoży Ci się w oczach. Nie pamiętasz, w której sekcji – czy tej oznaczonej łódką, czy może rogalem – jest Twój pojazd. A adrenalina rośnie…

Na szczęście wrzuciłeś notiOne do samochodu 🙂

Włączasz funkcję Szukaj w pobliżu – im więcej kolorowych okręgów widzisz, tym bliżej jesteś swojego auta. Kiedy największy okręg się podświetli, bierzesz do ręki kluczyki, ściskasz guzik, a samochód mruga do Ciebie radośnie. Stres znika!

3. URLOP NA PEŁNYM LUZIE

Wypoczywasz na rozgrzanej słońcem egzotycznej plaży, ale jakaś niepokojąca myśl drapie Cię od środka – „czy nikt nie zwinął mi auta spod lotniska?”. Nie daj sobie zepsuć wakacji. Wejdź w aplikację notiOne i sprawdź na Mapie, czy Twój samochód stoi tam, gdzie go zostawiłeś.

Gdy już wiesz, że wszystko się zgadza, zamów największego drinka z palemką – jesteś na urlopie, baw się dobrze! 🙂

Przekonany? 🙂 Ten sprytny lokalizator kupisz w sklepie notiOne.

Może ci się spodobać również

1 Komentarz

  • Odpowiedz Jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą? – notiOne 28 września 2020 na 15:14

    […] Sprawdź sposoby na zabezpieczenie roweru oraz do czego przydaje się lokalizator w aucie. […]

  • Zostaw Odpowiedź