Inne porady

Jak znaleźć pilot do telewizora?

22 kwietnia 2020
Jak znaleźć pilot do telewizora z notiOne?

W niejednym domu pilot to symbol domowej władzy. Totem wolnego wyboru, klucz do niekończących się godzin rozrywki. To również bardzo kapryśne urządzenie, które lubi się ukryć w niespodziewanych miejscach – pewnie po to, by odpocząć. Jak szybko znaleźć pilot do telewizora?

Dla nas, załogi notiOne, to bardzo proste pytanie. Mamy dla Ciebie 2 porady:

1. Przyklej do pilota mały lokalizator

notiOne ma zaledwie 3 centymetry i można go z powodzeniem przykleić za pomocą taśmy dwustronnej do pilota. Dzięki temu, gdziekolwiek się nie ukryje, będziesz mógł odnaleźć jego kryjówkę za pomocą darmowej aplikacji. Wystarczy, że włączysz opcję „Szukaj w pobliżu i na zasadzie zabawy w ciepło-zimno wytropisz pilot. Odegraj dźwięk, a lokalizator przyczepiony do pilota zdradzi jego położenie.

Już nigdy więcej nie przegapisz emisji premierowego odcinka serialu!

2. Przenieś pilot do swojego telefonu

Najnowsze telewizory z połączeniem internetowym pozwalają na zarządzanie sprzętem z poziomu aplikacji telefonicznej. To wygodne rozwiązanie – jeśli nie możesz znaleźć pilota, ale masz pod ręką telefon, nie masz się o co martwić.

Dobrze jednak wiemy, że telefony również łatwo zgubić w mieszkaniu. Tutaj także pomoże lokalizator notiOne. Wystarczy, że ściśniesz go, a Twój telefon zadzwoni – i to nawet, gdy jest wyciszony!

Nie trać czasu i nerwów na poszukiwania

Stałe miejsca na konkretne przedmioty to dobra porada, ale czysto teoretyczna. W praktyce często przestawiamy rzeczy, by dopasować je do swojej wygody – na stoliku kładziemy pizzę, na brzegu sofy rozkładamy poduszki i koce. Dlatego później trudno znaleźć pilot do telewizora. Dopiero po długich poszukiwaniach może okazać się, że zguba spoczywa pod kanapą albo utknęła pomiędzy oparciem a siedziskiem sofy. Postaw zatem na sprytne, nowoczesne rozwiązanie i nie pozwól odebrać sobie władzy 🙂

Kup notiOne już teraz. Jeśli nie masz w domu taśmy, dołącz prośbę o naklejkę do lokalizatora w uwagach do zamówienia. Prześlemy ją w prezencie 🙂

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź