Technologiczne

Najbardziej nietypowe zastosowania mini lokalizatora notiOne

12 marca 2019
Mini lokalizator notiOne gaśnica

Zastosowanie mini lokalizatora do zabezpieczania kluczy, portfeli, rowerów, psów czy samochodów wydaje się oczywiste. To właśnie do tych przedmiotów nasi klienci najczęściej przymocowują notiOne. Z podobnym powodzeniem nasze urządzenie stosowane jest do zabezpieczania dzieci, seniorów oraz należących do nich rzeczy. O tym, co Polacy najczęściej zabezpieczają mini lokalizatorem, mogliście przeczytać w naszym poprzednim artykule. Zastosowań notiOne, czasem zupełnie zaskakujących, może być jednak znacznie więcej!

KOT

mini lokalizator dla kota notiOne

Pralki, szafy, kaloryfery, a nawet pudło rezonansowe gitary – nie ma miejsca, w którym kot nie mógłby się schować. Troskliwi właściciele tracą więc sporo czasu i nerwów zanim namierzą takiego delikwenta. Tu z pomocą przychodzi nasz mini lokalizator. Włączasz w darmowej aplikacji funkcję „Szukaj w pobliżu”, która uruchamia w lokalizatorze sygnał dźwiękowy. I już słyszysz, gdzie jest Twój kot! notiOne jest mały i lekki, przez co niezwykle wygodny dla zwierząt. W przeciwieństwie do popularnych dzwoneczków przywieszanych do obróżki, nie uszkadza wrażliwego kociego słuchu i nie drażni zwierzęcia.

PENDRIVE

„Niezastąpiony notione, bez niego zgubiłbym swoje biuro zapisane na pendrivie już kilka razy”

Ile razy szukałeś swojego pendrive’a, na którym zapisane zostało całe Twoje biuro, zdjęcia z wakacji, ważna prezentacja, praca magisterska? Taka strata może naprawdę zaboleć i sporo kosztować. Mini lokalizator notiOne jest wielkości pięciozłotówki i waży zaledwie 6 g. W sam raz, by zabezpieczyć nim coś tak małego jak pendrive. Dzięki darmowej aplikacji i sieci telefonów pośredniczących namierzysz zgubę nie tylko pod stertą dokumentów w Twoim mieszkaniu czy biurze, ale i na znacznie dalsze odległości.

TELEFON

„Znalazłam wyciszony telefon w koszu z praniem! Dzięki, dzięki, dzięki, gdyby nie notiOne to zeszłoby do jutra… Ciąża to jednak stan umysłu. To mnie przekonało, że potrzebne będzie więcej!”

Nie każdy wie, że notiOne Play posiada funkcję odnajdywania telefonu! Wystarczy nacisnąć lokalizator, a telefon odezwie się nawet wtedy, gdy jest wyciszony. Super przydatna funkcja dla wszystkich, którzy lubią mieć swój telefon zawsze w zasięgu ręki.

PILOT

Ile razy wściekałeś się nie mogąc odnaleźć pilota do TV? Ile razy odnalazłeś go w ostatnim miejscu, jakiego byś się spodziewał? notiOne z łatwością rozwiąże ten problem. Przy pomocy dwustronnej naklejki przymocuj mini lokalizator do pilota i problem z głowy! Gdy tylko uruchomisz w darmowej aplikacji opcję szukania w pobliżu, notiOne zdradzi sygnałem dźwiękowym, gdzie należy szukać zguby.

EBOOK, TABLET, LAPTOP

To nie tylko drogie sprzęty elektroniczne, ale i nośniki cennych informacji. Warto więc zabezpieczyć je przed kradzieżą lub zgubieniem. Pozostawiłeś ebooka w tramwaju? Zapomniałeś zabrać torbę z laptopem z restauracji? A może wysiadłeś w Warszawie, a Twój tablet jedzie dalej pociągiem do Krakowa? Jeśli zabezpieczysz swój sprzęt elektroniczny naszym mini lokalizatorem, w każdej chwili sprawdzisz w darmowej aplikacji, gdzie należy szukać zguby.

PRZYTULANKA

Mini lokalizator notiOne przytulanka

Prawie każde małe dziecko ma swoją ulubioną przytulankę, bez której nie wyobraża sobie życia. Taki pluszak to niemalże członek rodziny! Jego utrata, to nie tylko tragedia dla dziecka, ale i dla wszystkich domowników. Oszczędźcie sobie nerwowego szukania – zaszyjcie we wnętrzu ulubionej maskotki nasz mini lokalizator notiOne. W każdej chwili będziecie mogli sprawdzić, gdzie szukać: w piaskownicy, u babci za szafą, a może pod kołdrą w waszym mieszkaniu? Aplikacja notiOne pomoże w poszukiwaniach nawet, gdy zguba będzie znajdować się na drugim końcu Polski.

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją nietypową historią związaną z notiOne, napisz do nas w wiadomości prywatnej na naszym fanpage’u! Dla autora KAŻDEJ opowieści, będziemy mieli miłą niespodziankę 😉

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź