Pomysły na prezent

Co na prezent dla mężczyzny? – 4 super pomysły

18 listopada 2020
Prezent dla mężczyzny - 4 super pomysły

Często zastanawiamy się co kupić na prezent dla ważnego mężczyzny w naszym życiu – taty, brata, kumpla, męża czy partnera. Przecież mają wszystko lub mogą to sobie z łatwością kupić! Jeśli i Ty masz taką zagwozdkę – służymy pomocą. Sprawdź nasze pomysły i daj koniecznie znać, czy coś się przydało!

Lokalizator cennych rzeczy

Większość mężczyzn uwielbia gadżety i nowinki technologiczne. Podaruj swojemu coś, co nie wyląduje w szufladzie, a do tego każdego dnia będzie przypominało mu o Tobie!

notiOne to polska marka lokalizatorów, które w połączeniu z darmową aplikacją wskazują gdzie jest to, czego się szuka. Można je przypiąć do kluczy, ukryć w portfelu lub schować w samochodzie lub motocyklu, dzięki czemu zabezpieczy się pojazd w wypadku kradzieży.

Do wyboru masz 2 modele, które różnią się rozmiarem oraz technologią, na podstawie której określają pozycję poszukiwanej rzeczy.

notiOne go!

4 wyjątkowe pomysły na prezent dla mężczyzny

To mały lokalizator Bluetooth, który wygląda jak elegancki breloczek. Przypniesz go do kluczy, schowasz w portfelu lub zabezpieczysz nim zwierzaka.

notiOne GPS

Lokalizator notiOne GPS w aucie

Lokalizator GPS, który wielkością i kształtem przypomina grubsze cygaro. Świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie pojazdu, walizki lub większego psa.

Co ważne: lokalizatory te są obsługiwane przez darmową aplikację, nie wymagają też opłacania żadnego abonamentu. Nie musisz się zatem martwić, że obciążysz tatę czy męża dodatkowymi kosztami. Prezent to prezent 🙂

Sprawdź, który przyda się bardziej – zobacz zastosowania dla każdego z tych lokalizatorów.

A jeśli nie możesz się zdecydować – notiOne oferuje Zestaw Zguboznalazcy, w którym znajduje się notiOne GPS w wersji rozszerzonej oraz 2 notiOne go! z czego jeden z nich otrzymujesz gratis!

Karta pamięci

Smartfony królują, jeśli spojrzymy na liczbę użytkowników telefonów komórkowych. Żeby móc przechowywać na nich masę aplikacji, zdjęć i filmów, potrzebna jest pojemna karta pamięci. Ten praktyczny prezent sprawi, że obdarowywany będzie miał miejsce na wszystkie wspólne selfie 🙂

Zabawne skarpetki

Może pomyślisz sobie, że karpety to taki nieciekawy i oklepany prezent. Ale czy wiesz, że są naprawdę zabawne, kolorowe skarpety, które wyglądają, jakby były nie od pary, ale jednak stanowią jedność? A do tego istnieje ogromny wybór wzorów: od kosmicznych, po zwierzakowe, aż do nadruków owoców, słodyczy i napojów.

Założymy się, że na pewno znajdziesz coś, co będzie pasowało do Twojego mężczyzny 🙂

Prezent dla mężczyzny nie musi być drogi – daj mu coś od serca

Możesz także pomyśleć o czymś, co po prostu wywoła uśmiech na twarzy bliskiego mężczyzny. Wspólne zdjęcie oprawione w ładną ramkę, upieczenie ciasta, zrobienie kolacji, może liścik opisujący, jak ważny jest w Twoim życiu. Taki pozorne drobnostki potrafią bardziej chwytać za serce niż najdroższy prezent 🙂

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź