Pomysły na prezent

Brelok do kluczy – prezent dla każdego!

15 listopada 2018
brelok do kluczy z lokalizatorem

Pierwszy dzień listopada już za nami. Ta data jest jak wystrzał z pistoletu startowego, rozpoczynającego wyścig po prezenty świąteczne. Macie już wszystko kupione?

Jeśli nie, ułatwimy Wam zadanie. Dziś zestawienie najciekawszych breloków do kluczy, na jakie możecie natrafić w Internecie.

 

DLA ZESTRESOWANYCH – z kluczami nie rozstajesz się w zasadzie nigdy. Zawsze masz je pod ręką, również wtedy, gdy masz ochotę zamordować swojego szefa lub wystawić własne dzieci na Allegro. Kostka Rubika, układanka logiczna, a może po prostu piłeczka antystresowa? – w wersji mini, przymocowane do kluczy zawsze i wszędzie spełnią swoją rolę.

DLA PASJONATÓW SURWIWALU – Jeśli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń, a swój przestronny dom z ogródkiem najchętniej zamieniłbyś na przewiewny szałas w Bieszczadach, przyda Ci się wielofunkcyjny brelok z latarką, śrubokrętem, scyzorykiem, nożyczkami, a nawet… z uniwersalną linką spadochronową. Może kiedyś się przyda.

DLA IMPREZOWICZÓW – mini talia kart, otwieracz do butelek, korkociąg, miniaturowa piersiówka, oraz kapsułka „emergency”, do której włożysz zwinięty banknot (lub inny gadżet, bez którego nie możesz się obyć na imprezie) – to propozycje dla tych, którzy celebrują gorączkę sobotniej nocy w każdy dzień tygodnia. Nie zalecamy przyczepiania tego typu breloków do kluczyków samochodowych! 😉

DLA DBAJĄCYCH O URODĘ – brelok do kluczy z błyszczykiem lub szminką? Dlaczego nie! Zalecamy jednak łączenie tego gadżetu z lusterkiem – wtedy efekt zawsze będzie zgodny z założeniami. Z kolei dla osób, które żyją tylko po to, by świat podziwiał ich piękne paznokcie, Internet podpowiada wielofunkcyjny mini zestaw do manicure.

DLA KAŻDEGO – niezależnie od tego, jaki brelok przymocujesz do swoich kluczy, zadbaj o to, by ich nie zgubić! Mini brelok z lokalizatorem notiOne, pomoże odnaleźć Twoje klucze nie tylko pod kanapą w domu, ale również w tramwaju, pod ławką w parku, czy nawet na drugim końcu Polski. Brelok notiOne możesz również przymocować do psiej obroży, wrzucić do portfela, czy zabezpieczyć nim swój rower lub samochód. Miejsce gdzie znajduje się Twoja zguba sprawdzisz w darmowej aplikacji na swoim telefonie. To prezent, który warto podarować każdemu, również sobie! 🙂

Może ci się spodobać również

1 Komentarz

  • Awatar użytkownika Robert69a
    Odpowiedz Robert69a 13 lutego 2019 na 19:56

    dlaczego padł po 2 tygodniach ? Mój czworonóg nosił to to i czasem świeciło się non stop… dlaczego ? Padło urządzenie, bo bateria zdechła ?

  • Zostaw Odpowiedź