▶ Zastosowania lokalizatora
ikona facebookikonka youtubeikonka instagram

Lokalizator portfela

notiOne go! PLUS to najpopularniejszy na rynku mini lokalizator z bluetooth, który możesz zastosować praktycznie do wszystkiego, również do portfela czy portmonetki. Natomiast portfel notiOne to lokalizator który jest eleganckim i w pełni praktycznym miejscem do przechowywania dokumentów tożsamości, kart płatniczych czy pieniędzy. Bez abonamentu.
 

  • lokalizatory posiadają wbudowany głośnik, dzięki któremu łatwo zlokalizujesz swój portfel np. w domu czy aucie,
  • otrzymasz powiadomienie, gdy Twój portfel znajdzie się poza zasięgiem telefonu,
  • w aplikacji notiOne możesz sprawdzić na bieżąco lokalizację swojego portfel

Potrzebujesz dobrać lokalizator do innych zastosowań?

Jak odnaleźć zgubiony portfel?

Z lokalizatorem notiOne, odnalezienie zgubionego portfela jest proste. Jeśli portfel znajduje się w zasięgu Twojego telefonu, uruchomisz sygnał dźwiękowy, ułatwiając jego odnalezienie. A gdy portfel znajdzie się poza zasięgiem, możesz liczyć na pomoc sieci ponad 2,5 milionów użytkowników notiOne, którzy pomogą w jego zlokalizowaniu.

 

Jak zabezpieczyć portfel przed zgubieniem?

To proste, potrzebujesz lokalizatora od notiOne. Zabezpieczenie portfela przed zgubieniem jest łatwe dzięki lokalizatorowi notiOne go! PLUS, który możesz umieścić w dowolnym portfelu, oraz portfelowi z wbudowanym lokalizatorem notiOne Portfel. Oba rozwiązania oferują długotrwałą pracę na baterii i możliwość udostępnienia lokalizacji innym użytkownikom.

 

Lokalizator do portfela czy portfel z lokalizatorem?

Wybór pomiędzy notiOne go! PLUS a notiOne Portfel zależy od Twoich preferencji. Lokalizator notiOne go! PLUS oferuje elastyczność, pozwalając na przenoszenie go między różnymi portfelami. Natomiast notiOne Portfel z wbudowanym lokalizatorem eliminuje konieczność pamiętania o przekładaniu urządzenia, zapewniając ciągłą ochronę.


Co powinieneś wiedzieć o notiOne portfel?

notiOne Portfel z wbudowanym lokalizatorem to przede wszystkim elegancki, klasyczny portfel a tym samym ponadczasowym dodatkiem dla osób ceniących sobie styl. Ręcznie wykonany z najwyższej jakości skóry, zapewnia trwałość i elegancję. Stworzony z mocnym naciskiem na jego praktyczność. Posiada dużo miejsc w których będziesz mógł przechowywać dokumenty takie jak dowód osobisty czy prawo jazdy, Twoje karty płatnicze jak i tradycyjne pieniądze.
Portfel wyposażony w lokalizator staje się wyjątkowym i przydatnym gadżetem który minimalizuje ryzyko zgubienia.

 

 


Nie ryzykuj utraty kart płatniczych, pieniędzy czy ważnych dokumentów przez zgubienie portfela. Zminimalizuj ryzyko utraty Twojego portfela. Zabezpiecz się przed nieautoryzowanym użyciem Twoich kart i koniecznością wyrabiania nowych dokumentów. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wybierz notiOne.

 

Sekcja ze zdjęciami produktu