▶ Zastosowania lokalizatora
ikona facebookikonka youtubeikonka instagram

Lokalizator GPS do roweru elektrycznego

Zabezpiecz swój rower elektryczny, lokalizatorem notiOne GPS Connect, przeznaczonego do montażu ukrytego. Zaawansowana technologia GPS użyta do budowy tego lokalizatora, pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym lokalizacji Twojego ebike. BEZ ABONAMENTU I UMÓW. Nie daj się złodziejom! Sprawdź, jak łatwo możesz chronić swój rower!


 

  • notiOne GPS Connect pozwala dokładne monitorowanie lokalizacji Twojego roweru, w czasie rzeczywistym, w bezpłatnej aplikacji notiOne,
  • dzięki Alertowi Antykradzieżowemu otrzymasz powiadomienie, gdy Twój rower się poruszy lub zmieni swoją lokalizację bez Twojej wiedzy,
  • dodatkowa bateria do lokalizatora pozwoli na jego działanie, gdy rower straci swoje zasilanie,

 

Poniżej dowiesz się więcej na temat lokalizatora notiOne GPS Connect.

Tutaj najlepiej sprawdzą się wersje:

Lokalizator do roweru elektrycznego jako zabezpieczenie przed kradzieżą?
 

W Europie jak i w Polsce rowery elektryczne zyskują ogromną popularność wśród złodziei. Odpowiednie służby oraz specjaliści wyliczyli wspólnie, że od zakupu do kradzieży mija jedynie 133 dni! To niespełna 4,5 miesiąca.

Kradzież roweru elektrycznego równoznaczne jest ze stratą dużej kwoty pieniędzy, nierzadko przekraczającą 20 tysięcy złotych. Utrata takie sumy wiąże się również z ogromnym stresem. Rowery bez zabezpieczenia w postaci GPS, są praktycznie nie do odzyskania.
Lokalizator notiOne GPS Connect jest obecnie najskuteczniejszą formą zabezpieczenia na wypadek kradzieży. Bądź o krok przed złodziejem i zainwestuj w ochronę Twojego roweru jak najszybciej. 

 

Lokalizator notione GPS Connect  - dlaczego jest niezbędny dla Twojego roweru elektrycznego?

Lokalizator notiOne GPS Connect to zaawansowane urządzenie, które wykorzystuje system GPS do precyzyjnego określenia lokalizacji Twojego roweru elektrycznego z dokładnością do 2,5 metra. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz łatwo sprawdzić położenie swojego roweru. Podgląd lokalizacji w czasie rzeczywistym zobaczysz w darmowej aplikacji notiOne.

 

Funkcje lokalizatora notiOne GPS Connect, które musisz znać.


Alert antykradzieżowy to kolejna wyjątkowa cecha. Otrzymasz powiadomienie na telefon, gdy tylko lokalizator wykryje ruch roweru, co pozwoli Ci natychmiast zareagować na potencjalne zagrożenie.

Co więcej, nie wymaga opłacania abonamentu. Po zakupie lokalizatora, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Wyposażony w dodatkową baterię, lokalizator notiOne GPS Connect będzie działał do dwóch tygodni, nawet gdy główna bateria roweru się rozładuje lub zostanie celowo odłączona przez niepożądane osoby. Ochrona Twojego roweru będzie dalej aktywna. 

Dzięki wbudowanej, opłaconej karcie SIM, lokalizator notiOne GPS Connect jest zawsze gotowy do działania. Nie musisz martwić się o zapewnienie transmisji danych.

Funkcja definiowania stref pozwala otrzymać alert, gdy urządzenie wejdzie lub opuści zdefiniowany obszar, co jest przydatne do monitorowania i ochrony roweru.

Lokalizator działa w roamingu, zapewniając działanie we wszystkich krajach europejskich, dzięki czemu jest idealny dla międzynarodowych podróży.

Dodatkowo, długa historia lokalizacji umożliwia sprawdzenie, gdzie znajdował się Twój lokalizator nawet 90 dni wstecz. To nieoceniona opcja w przypadku próby odzyskania skradzionego roweru.
 

 

Kompatybilność notione GPS Connect z silnikami rowerów elektrycznych
 

Lokalizator notiOne GPS Connect jest kompatybilny z najpopularniejszymi na rynku silnikami - m.in., Bosch Generacji 4 (Smart i NON Smart), Shimano, Ananda, Bafang. Wymienione silniki można znaleźć w takich rowerach jak: Trekingowy, MTB, Miejski, Crossowy, Szosowy, Gravelowy czy rower transportowy typu Cargo. Pełną listę silników znajdziesz klikając w LINK.


  

Zabezpiecz swój rower elektryczny z lokalizatorem notiOne GPS Connect – monitoruj położenie Twojego roweru w każdych warunkach. notiOne GPS Connect to innowacyjny lokalizator z precyzyjnym systemem GPS. To świetna inwestycja w ochronę Twojego ebike. Wyposaż swój cenny rower w nasz lokalizator GPS i ciesz się niezawodną ochroną.

Sekcja ze zdjęciami produktu