Formularz reklamacji

Wybierz
Wybierz
Uzupełnij datę zamówienia
Wpisz opis uszkodzenia
Dodaj dowód zakupu
Wybierz typ użytkownika
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz adres
Wpisz kod pocztowy
Wpisz miasto
Wpisz numer telefonu
Wpisz adres email
Zgoda jest wymagana
Regulamin
W przypadku stwierdzenia wady lub uszkodzenia urządzenia, należy wypełnić formularz RMA znajdujący się na stronie https://notiOne.com/rma
Zgłoszenie zostanie wstępnie zdiagnozowane przez serwis Gwaranta realizowany przez firmę Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-615) przy ulicy Perkuna 25, który na wskazany w formularzu adres e-mail potwierdzi przyjęcia zlecenia i przekaże informacje o dalszym postępowaniu.
Zgłoszenie serwisowe (nadany numer RMA) ważne jest przez okres 7 dni roboczych i w tym czasie przesyłka musi dotrzeć do serwisu Gwaranta.
Przesyłka musi zawierać zabezpieczony na czas transportu sprzęt z kompletnym wyposażeniem i kopią dowodu zakupu. Gwarant nie odpowiada za zniszczenia powstałe podczas transportu wynikającego z niewłaściwego zabezpieczenia przesyłki.
UWAGA! Przesyłki wysyłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.
W sytuacji gdy w przesłanym urządzeniu następuje zmiana kwalifikacji naprawy z gwarancyjnej na płatną, np. w wyniku uszkodzenia mechanicznego, koszt naprawy urządzenia uzależniony jest od usterki. W sytuacji gdy warunki takiej naprawy nie zostaną przez Nabywcę zaakceptowane, zostanie naliczona opłata za diagnozę serwisową + koszt transportu.
W sytuacji gdy Nabywca nie akceptuje kosztów naprawy urządzenia po okresie gwarancyjnym, pobierana jest opłata za diagnozę serwisową.
Dokumentem potwierdzającym przyjęcie urządzenia do naprawy jest list przewozowy dotyczący paczki oznaczonej numerem urządzenia
Informacje o powierzonym do naprawy sprzęcie można uzyskać u Gwaranta (preferowany kontakt pocztą elektroniczną – pomoc@notiOne.com – w temacie należy wpisać numer urządzenia)
Po dokonaniu naprawy sprzęt odsyłany jest na adres podany podczas wypełniania formularza RMA. Jeśli wcześniej został uzgodniony odbiór osobisty, Gwarant poinformuje o zakończeniu naprawy i możliwości odbioru urządzenia.
W przypadku otrzymania urządzenia przez serwis bez wypełnionego RMA, urządzenie zostanie odesłane do nadawcy w ciągu 7 dni od odebrania urządzenia.

Kontakt bezpośredni

w sprawie zamówień

sklep@notiOne.com

w sprawie współpracy

biznes@notiOne.com

kontakt dla mediów

media@notiOne.com

Gdzie kupić notiOne
stacjonarnie?

Znajdź sklep

Najczęściej zadawane
pytania

Dowiedz się więcej
Dołącz do zguboznalazców