Pomysły na prezent

Najlepsze prezenty firmowe dla pracowników i partnerów biznesowych

30 października 2019

Jak jednym gadżetem trafić w każdy gust? Przeczytaj i dowiedź się jakie są najlepsze prezenty firmowe na święta dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych.

Zarządzasz małą firmą rodzinną? A może odpowiadasz za setki osób w dużej korporacji? Czas już pomyśleć o świątecznych prezentach firmowych dla Twoich pracowników oraz partnerów biznesowych. Będą dla nich miłym dowodem docenienia wysiłku włożonego w budowanie Waszego wspólnego sukcesu.

Czy na Twojej liście pomysłów na prezenty biznesowe znalazły się jak co roku bony zakupowe lub zestawy słodyczy? Jeśli tak, zastanów się, czy na pewno warto iść utartą ścieżką? Standardowe prezenty firmowe rodem z ubiegłego wieku, są już passe! Bony szybko zostaną zrealizowane, łakocie zjedzone, lub – w trosce o zdrowie i zgrabną sylwetkę – schowane w najgłębszej szufladzie. Tak czy owak, wyrzucony pieniądz.

Pomyśl, czy nie lepiej byłoby zainwestować w coś, co nie tylko zostanie z obdarowaną osobą na dłużej, ale też w znacznej mierze ułatwi jej codzienne życie? Coś, co przypadnie do gustu każdej osobie, niezależnie od jej wieku, płci czy zainteresowań, a dodatkowo sprawi, że Twoja firma zostanie mile zapamiętana? Mamy dla Ciebie interesujący pomysł:

Niewielki lokalizator notiOne to jedno z najciekawszych rozwiązań na polskim rynku. W połączeniu z dedykowaną darmową aplikacją, pomaga odnaleźć to, co zgubiłeś. Pomimo, że działa w oparciu o technologię Bluetooth, umożliwia lokalizowanie zguby nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale również z drugiego końca Polski! Jak to możliwe? Tutaj zobaczysz szczegóły naszego rozwiązania!

notiOne - prezent firmowy z logo Twojej firmy

Lokalizatory notiOne – idealne prezenty firmowe:

  • zainteresują wielbicieli nowinek technologicznych i oryginalnych gadżetów
  • zabezpieczą klucze od domu, kluczyki samochodowe, portfele, laptopy i inne cenne przedmioty
  • kierowcom, rowerzystom i motocyklistom umożliwią odzyskanie skradzionych pojazdów
  • rodzicom pozwolą sprawdzić, gdzie znajduje się ich dziecko
  • właścicielom psów i kotów pomogą szybko odnaleźć zaginione zwierzęta
  • będą przypominały klientom oraz partnerom biznesowym o Twojej firmie na co dzień

Lokalizatory notiOne to oryginalne, a jednocześnie bardzo praktyczne prezenty firmowe z logo na każdą kieszeń, na każdą okazję i… dla każdego! Sprawdź w naszym kreatorze jak będzie wyglądał ten mini lokalizator z logo Twojej firmy. Jeśli Ci się spodoba, prześlij do nas projekt z prośbą o wycenę – przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę 🙂

 

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź