LIFESTYLE PORADY

NAJLEPSZE PREZENTY FIRMOWE DLA PRACOWNIKÓW I PARTNERÓW BIZNESOWYCH

10 października 2017

Jak jednym gadżetem trafić w każdy gust? Przeczytaj i dowiedź się jakie są najlepsze prezenty firmowe na święta dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych.

Zarządzasz małą firmą rodzinną? A może odpowiadasz za setki osób w dużej korporacji? Czas już pomyśleć o świątecznych prezentach firmowych dla Twoich pracowników oraz partnerów biznesowych. Będą dla nich miłym dowodem docenienia wysiłku włożonego w budowanie Waszego wspólnego sukcesu.

Czy na Twojej liście pomysłów na prezenty świąteczne znalazły się jak co roku bony zakupowe lub zestawy słodyczy? Jeśli tak, zastanów się, czy na pewno warto iść utartą ścieżką? Standardowe prezenty firmowe rodem z ubiegłego wieku, są już passe! Bony szybko zostaną zrealizowane, łakocie zjedzone, lub – w trosce o zdrowie i zgrabną sylwetkę – schowane w najgłębszej szufladzie. Tak czy owak, wyrzucony pieniądz.

Pomyśl, czy nie lepiej byłoby zainwestować w coś, co nie tylko zostanie z obdarowaną osobą na dłużej, ale też w znacznej mierze ułatwi jej codzienne życie? Coś, co przypadnie do gustu każdej osobie, niezależnie od jej wieku, płci czy zainteresowań? Mamy dla Ciebie interesujący pomysł:

Niewielki lokalizator notiOne to jedno z najciekawszych rozwiązań na polskim rynku. W połączeniu z dedykowaną darmową aplikacją, pomaga odnaleźć to, co zgubiłeś. Pomimo, że działa w oparciu o technologię Bluetooth, umożliwia lokalizowanie zguby nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale również z drugiego końca Polski! Jak to możliwe? Tutaj znajdziesz szczegóły naszego rozwiązania!

Lokalizatory notiOne, jako idealne prezenty firmowe:

  • zainteresuje wielbicieli nowinek technologicznych i oryginalnych gadżetów
  • zabezpieczy klucze od domu, kluczyki samochodowe, portfele, laptopy i inne cenne przedmioty
  • kierowcom, rowerzystom i motocyklistom umożliwi odzyskanie skradzionych pojazdów
  • rodzicom pozwoli sprawdzić, gdzie znajduje się ich dziecko
  • właścicielom psów i kotów pomoże szybko odnaleźć zaginione zwierzęta

Lokalizatory notiOne to oryginalne, a jednocześnie bardzo praktyczne prezenty firmowe na każdą kieszeń, na każdą okazję i… dla każdego! Odezwij się do nas, przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Możemy również spersonalizować nasz lokalizator specjalnie na Twoje potrzeby. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz na: office@notinote.me, lub zadzwoń na numer: +48 537 464 737. Czekamy na Ciebie!

 

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź