Pomysły na prezent

Najlepszy prezent na komunię

26 kwietnia 2019
Prezent na komunię - notiOne

Co roku o tej porze, wielu z Was staje przed dylematem: jaki jest najlepszy prezent na Komunię? Niezależnie od tego, co wybierzecie, pamiętajcie, by prezent na Komunię był dopasowany do charakteru i pasji dziecka. Ma być nie tylko trwałą pamiątką tego wydarzenia, ale również sprawić dziecku dużo przyjemności i na długo pozostać w jego pamięci.

1. Sprzęt sportowy

Rower to od zawsze najlepszy prezent na Komunię. Zapewnia dziecku nie tylko super rozrywkę, ale i niezbędną dla zdrowia porcję ruchu. Jeżeli dziecko rower już posiada, świetnym pomysłem będą rolki, modna ostatnio hulajnoga, elektryczne deskorolki, a nawet… kurs żeglarski czy wspinaczkowy. Kupując dziecku sprzęt sportowy warto pamiętać o jego dodatkowym wyposażeniu: kasku, ochraniaczach i urządzeniach zabezpieczających przed kradzieżą, np. mini lokalizatorze notiOne.

2. Urządzenia elektroniczne

Komputer, laptop, tablet – służą nie tylko do zabawy, ale również do nauki. To dobry moment, na wyposażenie dziewięciolatka w taki sprzęt. Jeśli dziecko lubi czytać, warto zainteresować się również szeroką ofertą eBooków. Jako prezent komunijny doskonale sprawdzi się też aparat fotograficzny, tablet graficzny, czy kamera. Być może dzięki takiemu podarunkowi dziecko odkryje w sobie nowe talenty i pasje? Przy zakupie tego typu urządzeń również warto pamiętać o odpowiednich zabezpieczeniach. Dzieci często bywają roztargnione, a strata takich urządzeń to spory koszt. Mini lokalizator notiOne ukryty w torbie od laptopa, etui od aparatu czy kamery, przymocowany do eBooka, pozwoli sprawdzić w darmowej aplikacji gdzie jest zgubiony lub skradziony sprzęt.

3. Telefon komórkowy

Ten zakup warto przedyskutować z rodzicami. Jeżeli wspólnie uznacie, że to dobry czas, by dziecko dysponowało własnym telefonem, ustalcie, czy telefon ma służyć wyłącznie do komunikacji, czy ma spełniać również inne funkcje. W zależności od tego, wybierzcie parametry i model. Weźcie pod uwagę, że telefon w rękach dziecka narażony jest na liczne zagrożenia. Warto więc dodatkowo wyposażyć go w szybkę zabezpieczającą ekran i antyupadkową obudowę.

Pamiętajcie, że pieniądze w kopercie są już passe, zresztą wszyscy wiemy, co najczęściej się z nimi dzieje 😉 Dlatego też warto poświęcić chwilę na wybór takiego prezentu komunijnego, który naprawdę ucieszy dziecko. Jeżeli chcecie zabezpieczyć prezent dla dziecka przed zgubieniem lub kradzieżą, sprawdź nasz mini lokalizator notiOne. Wiemy, że prezent komunijny to niemały koszt, dlatego mamy dla Was miłą niespodziankę – majowy kod rabatowy na zakup naszych urządzeń: NOTIMAJ

> Wejdź i kup

 

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź