notiOne

Let’s go! Porównanie notiOne play i notiOne go! Czym się różnią?

1 października 2019
notiOne go!

W odpowiedzi na Wasze wiadomości i sugestie przygotowaliśmy nie tylko nową aplikację, ale też wprowadziliśmy nowy model mini lokalizatora notiOne – notiOne go! Czym różni się od poprzedniego? Sprawdźcie nasze porównanie notiOne play i notiOne go!

Głośniejszy. Wytrwalszy. Może dłużej. notiOne go!)

notiOne go!

Funkcje

notiOne go! poinformuje Cię o położeniu zapodzianych kluczy głośniejszym sygnałem i mocniejszą diodą. Z notiOne go! odnalezienie kluczy czy pilota będzie jeszcze łatwiejsze.

Wygląd

Smukły, szczupły i zgrabny – przy okrąglejszym notiOne play to on wygrywa tytuł „Mister Locator” 😉 Odrobinę większy od poprzedniego modelu – to dlatego, że mieści w sobie większą baterię CR2032, która starczy nawet na rok działania! Mocowanie notiOne go! jest trwalsze i bardziej wytrzymałe – idealnie nada się do noszenia przy torbie lub plecaku. W sklepie dostaniesz go w 4 klasycznych kolorach: białym, czarnym, niebieskim i różowym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

System

notiOne go! możesz dodać do swojej listy urządzeń od wersji Android 5.0. i iOS 10.

notiOne play

Funkcje

Dźwięk notiOne play podczas wyszukiwania w pobliżu jest cichszy – czasami trudno mu się przebić przez stertę poduszek. Dioda również miga subtelnie.

Wygląd

Okrąglejszy i mniejszy – ma w sobie baterię CR1632, która starcza na maksymalnie pół roku działania. Mocowanie lokalizatora jest dostępne w wielu kolorach (grafit, granat, żółty, kremowy). Sam lokalizator notiOne play ma inną paletę barw: kupisz go w kolorze limonkowym, malinowym, niebieskim i czarnym.

System

Urządzenia play są kompatybilne z systemem Android 4.3 i nowszym oraz z iOS 10.

Nowa aplikacja

Zapewne już większość z Was pobrała ostatnią aplikację notiOne. Odświeżony interfejs aplikacji to dopiero początek zmian. Na chwilę obecną ułatwiliśmy dostęp do funkcji Poszukuję oraz Udostępnij – wcześniej były poukrywane, teraz odnalezienie ich jest znacznie bardziej intuicyjne. Z poziomu aplikacji z łatwością dokupisz baterie do Twojego lokalizatora, a także kieszonki, które możesz przyczepić do obroży psiaka i ukryć urządzenie. Ale… to dopiero początek 🙂

Bądź na bieżąco, dołącz do naszej grupy na Facebooku, a dowiesz się jako jeden z pierwszych o wprowadzanych zmianach i promocjach!

Chcesz sam się przekonać o funkcjonalności notiOne go! ? Kup go teraz!

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź