notiOne

Jak włączyć funkcję Poszukuję i znaleźć zgubę?

4 lipca 2019
znajdź notiOne dzięki silne innych użytkowników!

Nieprzyjemne sytuacje takie jak ucieczka psa, skradziony samochód czy zgubiony w podróży portfel, mogą zdarzyć się każdemu z nas. Na szczęście można chronić się przed ich przykrymi konsekwencjami dzięki mini lokalizatorowi notiOne. Aplikacja mobilna jest wyposażona w funkcję Poszukuję, która pozwoli znaleźć zgubę dzięki społeczności notiOne.

Przypomnijmy, że notiOne to lokalizator Bluetooth. Każdy telefon z aplikacją notiOne lub inną współpracującą z urządzeniem jest traktowany jako odbiornik sygnału tego małego i sprytnego breloka. Zobacz więcej w tym artykule.

Funkcja Poszukuję wykorzystuje tę cechę. Kiedy ją włączysz, aplikacja powiadomi Cię w momencie, gdy dowolny telefon z aplikacją współpracującą znajdzie się w pobliżu Twojej zguby i odbierze sygnał urządzenia. Gdy klikniesz w powiadomienie, aplikacja pokaże widok mapy z ostatnio zanotowaną lokalizacją. Dzięki temu nawet, gdy np. Twój psiak oddali się na drugi koniec miasta, istnieje większe prawdopodobieństwo jego odnalezienia!

Jeśli to Ty znajdziesz się jako pierwszy w zasięgu swojej zguby, również otrzymasz powiadomienie, a aplikacja przejdzie od razu do widoku funkcji „Szukaj w pobliżu”.

Jak włączyć funkcję Poszukuję?

  1. Wejdź w aplikację notiOne.
  2. Wybierz z listy urządzeń ten przedmiot, który zaginął.
  3. Dotknij mapy poniżej nazwy lokalizatora.
  4. U dołu ekranu pojawią się dwie opcje: wybierz „Poszukuję”.
  5. Zaznacz: “Szukam”.
  6. To tyle. Teraz wystarczy czekać na powiadomienie (oraz samemu aktywnie poszukiwać zguby w podanej okolicy).

Działanie tej funkcji zobaczysz również w filmie instruktażowym.

Poproś swoich bliskich i znajomych o zainstalowanie darmowej aplikacji notiOne. Im bardziej rozbudowana sieć telefonów pośredniczących, tym większa szansa na szybkie odnalezienie zguby nie tylko swojej, ale i innych użytkowników notiOne. Pomaganie nic nie kosztuje, a może oszczędzić sporo czasu, nerwów i pieniędzy zarówno Tobie, jak i innym.

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź