Inne porady

Bezpieczna zabawa karnawałowa – dlaczego warto mieć przy sobie lokalizator podczas imprezy?

8 stycznia 2020
Portfel z kluczami i notiOne zostawiony przy barze

Dudnienie muzyki, szum rozmów, bąbelki i taneczny szał potrafią zakręcić w głowach. Zupełnie nieopatrznie podczas zabawy karnawałowej możesz zgubić portfel lub klucze – a to niemały problem. Jak zapewnić sobie bezpieczną imprezę?

Niezależnie od tego, jak planujesz bawić się w tym roku, przekonamy Cię, że w trakcie zabawy karnawałowej warto mieć przy sobie mały lokalizator notiOne.

1. Pomaga odzyskać pamięć w przypadku trudnego poranka

Kiedy ilość spożytych trunków nieco wymknie się spod kontroli i budzisz się z zupełnym brakiem orientacji w czasoprzestrzeni oraz tygrysem w łazience na pomoc przychodzi aplikacja notiOne. Wystarczy, że wybierzesz z listy mini lokalizator, który towarzyszył Tobie podczas zabawy karnawałowej, a następnie wejdziesz w Historię lokalizacji. Zobaczysz wtedy całą swoją drogę od baru do baru, a może nawet spontaniczny wypad do Bangkoku 😉bezpieczna impreza karnawałowa z notiOne - historia lokalizacji

2. Chroni portfel, klucze i auto podczas imprezy

Kiedy niewczas zorientujesz się, że zostawiłeś portfel przy barze lub klucze wyślizgnęły się z Twojej kieszeni, to małe urządzenie pomoże Ci namierzyć miejsce pobytu osoby, która przejęła ich posiadanie.

Podobnie rzecz ma się w przypadku auta pozostawionego w okolicy lokalu. Gdyby zdarzyło się, że nie możesz znaleźć pojazdu tam, gdzie go pozostawiłeś, lokalizator ukryty np. za fotelem kierowcy wskaże Ci jego położenie.

A jeśli oddajesz swojemu autu znaczną część swojego serca, także w trakcie zabawy możesz sprawdzać, czy przypadkiem ktoś nie rusza ukochanej beemki/golfa/passata.

Zobacz nasze inne propozycje dot. wykorzystania notiOne w aucie

3. Panuje nad czynnościami zrobionymi automatycznie

Wróciłeś bezpiecznie do domu – co prawda nie wiesz do końca, jak to się stało, ale sumiennie zamknąłeś za sobą drzwi. Problem w tym, że teraz nie możesz znaleźć kluczy w mieszkaniu! A przecież muszą tu być, skoro jakoś trafiłeś do własnego łóżka. W końcu znajdujesz je w lodówce – być może włożyłeś je tam, kiedy wyjmowałeś wodę. Przewidziałeś, że rano będzie Tobie potrzebna 🙂

Z notiOne oszczędziłbyś sobie nerwów. W dwóch krokach uruchomiłbyś funkcję „Szukaj w pobliżu” i na zasadzie zabawy w ciepło-zimno trafiłbyś do swoich kluczy.

Bezpieczna zabawa karnawałowa z notiOne - szukaj w pobliżu

4. Z nim możesz naprawdę się zrelaksować 🙂

Z takim nierzucającym się w oczy zabezpieczeniem możesz naprawdę się rozluźnić – nie tylko podczas zabawy karnawałowej. notiOne to niezakłócony sen, spokojny urlop i pełen luz na imprezie! W końcu wszystko, co ważne, masz na oku.

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź